Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9 Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı & Gizlilik Sözleşmesi

Arisa Gıda Ve İçecek Ürünleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Sti’ye ait pompjuice.com internet sitesine girerek, sitede kayıtlı bilgileri kullanmanız halinde aşağıda açıklanan koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

popmbjuice.com sitesi 128 bit SSL şifreleme metodu ile güvenliği sağlanmaktadır.

Kayıt formunu doldurup onaylayan veya sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başlayan ya da sipariş veren tüm kullanıcılar için “Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi” geçerlidir.  Pomp Juice, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman, Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni içeriğini değiştirme ve internet sitesinde bulunan yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisine sahiptir. Değiştirilen içerik, değişiklik tarihinden itibaren hüküm ifade eder.

Üyelik iptali ve hesap silme işlemleri kullanıcı tarafından İnternet Sitesi üzerinden yapılabilir. Pomp Juice, kendi takdirine bağlı olarak kullanıcı tarafından sona erdirilen kayıtları, yetkisiz olarak 3.şahıslara ifşa etmemek kaydıyla kendi kayıtlarında muhafaza edebilir. 

Pomp Juice, kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren 6698 sayılı Kanun’da düzenlendiği haliyle kişisel verilerinin işlenmesine rıza göstermiş kabul edilir.

Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Pomp Juice’un, İnternet Sitesi kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı olduğunu kabul etmiş olur. 

Kullanıcı, işbu sözleşmeyi onaylayarak, Pomp Juice ile paylaşmış olduğu bilgilerin Pomp Juice’nun iş ortakları ile ticari amaçla paylaşılmasına onay vermektedir.