Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /var/www/vhosts/pompjuice.com/httpdocs/system/library/template.php on line 9 Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Yeditepe Üniversitesi mezunları Ruken Aytek ve Diyetisyen Özge Bezirci’nin üniversite yıllarında yolları kesişmiştir. İlerleyen yıllarda, sağlıklı yaşamın önemli iki unsuru egzersiz ve beslenme konusunda kariyer hedefi belirleyerek uzmanlaşmışlardır. Şehir karmaşasında, yoğun ve stresli yaşam tarzını göz önünde bulundurarak hem lezzetli hem de sağlıklı detoks içecekler ve sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan Pomp Juice markasını yaratmışlardır. Detoks kültürünü, mevsimine uygun taze sebze ve meyveler kullanarak Türkiye'de yaygınlaştırmayı ve lezzetle buluşturmayı hedeflemektedirler.


Ruken AYTEK; Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü 2011 mezunudur. Adidas'da Brand Marketing, Schenker Arkas'ta Land Transportation, Louis Vutitton'da Sales bölümlerinde staj görevini tamamlamıştır. Uzun yıllar sporla ilgilenen Aytek, İstanbul'un bilinen spor merkezlerinde Brand Marketing Specialist olarak görev almıştır. Ayrıca Pilates dalında Polestar Pilates Reformer & Mat, Polestar Pilates Cueing The Nervous System, Polestar Pilates Sitting is the New Smoking, Polestar Pilates Understanding Fascia and Pain, Polestar Pilates The Modern Day Pill for Pain ve Pilates Apparatus Conjoint eğitim ve sertifikalarını alarak Pilates Eğitmeni unvanını almıştır. Spor ve sağlıklık beslenmenin ayrılmaz bir bütün olduğunu deneyimleyerek Pomp Juice markasını hayata geçirmiştir.


Diyetisyen Özge BEZİRCİ DİKİCİ; Yeditepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü 2013 mezunudur. GATA (Gülhane Askeri Tıp Akademisi), Şişli Memorial Hastanesi, Haydarpaşa Numune Hastanesi, Çamlıca Alman Hastanesi, Haseki Hastanesi, Nişantaşı Diyet Aktif Kliniği ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde staj görevini tamamlamıştır. Üniversite bitirme tezini Onkoloji (Kanser) Hastalarında Beslenme Tedavisi üzerine yapmıştır. Şu anda İstanbul'un bilinen spor merkezinde Diyetisyen unvanı ile görev almaktadır. Ayrıca Kardiyoloji Diyetisyenliği Sempozyumu Sertifikası, Kardiyovasküler Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisinde Beslenme Sempozyumu, 3. Ulusal Sağlıklı Sempozyumu, Espen LLL Course Certificate Nutrition in the Perioperative Period, 7. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Sempozyumu, İstanbul Sağlık ve Beslenme Bienali, Sağlıklı Çocuk Sağlıklı Toplum Projesi eğitim ve sertifikalarını almıştır. Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getiren Özge Bezirci, detoks içecek ve sağlıklı atıştırmalık tariflerini Pomp Juice markası ile hayata geçirmiştir.